رویدادهای واحد

نخستین نشست آموزشی مدیران میانی و سرپرستان گروه باران

سلسله نشست‌های آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران و کارکنان با عنوان «مدیریت جامع حرفه‌ای با تاکید بر موضوعات رفتاری» با ۲۱ سرفصل موضوعی در دستور کار این مجموعه قرار گرفته است.

تحول‌آفرینی کلان در سال‌های پیش رو، از اهداف جدی گروه باران است که پیوند استوار عمل مدیریتی و دانش و نگرش به‌روز را می‌طلبد. به همین منظور سلسله نشست‌های آموزشی توسعه و توانمندسازی مدیران و کارکنان با عنوان «مدیریت جامع حرفه‌ای با تاکید بر موضوعات رفتاری» با ۲۱ سرفصل موضوعی در دستور کار این مجموعه قرار گرفت.

در همین راستا، اولین نشست آموزشی مدیران میانی و سرپرستان عملیاتی کلیه شرکت‌های گروه باران، تحت عنوان «نواندیشی در مدیریت کسب‌وکار با تاکید بر بازپیرایی نگرش‌های مدیریتی»، روز جمعه، چهارم تیرماه در هتل پارس مشهد برگزار شد.

در بخش نخست این جلسه، مدرس دوره، دکتر رضا لطفی به بیان نکات آموزشی پرداخت و بعد از استراحتی کوتاه، قسمت دوم، به مشارکت شرکت‌کنندگان در مورد به‌کارگیری این نکات در محیط کار گذشت.

این نشست که به همت حوزه سرمایه انسانی و روابط عمومی گروه باران برگزار شد، با ابراز اشتیاق مهمانان، بیش از ۴ ساعت به طول انجامید و در انتها به ۴ نفر از مدعوین که بنا به رای‌گیری، بهترین مشارکت را در بحث‌ها داشتند، هدایایی تقدیم گردید.

اولین جلسهٔ آموزشی مدیران میانی گروه باران، ظهر جمعه با ثبت عکس یادگاری به کار خود پایان داد.دکمه بازگشت به بالا